Otomat Hizmeti

Hizmet Alın, Sadece Otomatın Tuşuna Basın

Vendoline ‘Otomat İşletmeciliği’ alanında A’dan Z’ye ihtiyacınız olan otomat makineleri ile ilgili tüm yatırım, teknik desteği size ücretsiz sağlıyor. Otomat satın almanıza hiç gerek yok.

Günün her saatinde beyaz yaka, mavi yaka çalışanların, öğrencilerin, öğretmenlerin lezzetli atıştırmalıklara ve taze içeceklere rahatlıkla ulaşabilmesi, herkesin memnuniyetini arttıran ayrıcalıklardan biridir. 

Vendoline ekibini ayıran en büyük özellik iş yeri ihtiyacına göre, tüketicilerin birbirinden farklı ihtiyaçlarına ve seçimlerine odaklanan otomat servisi, sunduğu hizmeti o mekana göre şekillendirebilme becerisine sahip olması.

Vendoline, otomatlardan çok daha geniş bir ürün gamına sahiptir. Vendoline özel konsepti, kullanıcılarına yerinde kendin al- öde modelini, onlara birçok seçenek ile sunar.

Vendoline olarak, otomat hizmetinde, yenilikçi yaklaşımımızla, çalışanlarınızın kolay ve hızlı ulaşabileceği kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Sıcak ve soğuk içecekler, hazır yiyecekler gibi ürünlerin servisini pratik kullanımlı otomatlarla yapıyor, bu sayede okulunuza, üniversitenize, firmanıza, fabrikanıza zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Otomatlar da istediğiniz ürünlere yer veriyor ve çeşitlilik sağlıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından otomatları her gün kontrol ediyor ve ürünlerin her zaman temiz ve hijyenik bir ortamda muhafaza edilmesi sağlıyoruz.

Otomat Hizmetinin Detayları ve Avantajları

Vendoline hizmet anlayışı, teknolojik ödeme sistemleri ile Setcard, Multinet, Ticket yemek kartları ile veya temaslı ve temassız kredi kartları ile işletme, üniversite ve çalışanlarına yeni bir seçim, hizmet ve memnuniyet getirmektedir.

Çalışma ortamınızda kullanılan sıcak içecek hammaddelerinden, tasarruf sağlar. Bol çeşidi size ekonomik olarak sunar. Çay, Kahve, Bardak, Şeker alımına son. Tüm sıcak içecekler  ve sağlıklı atıştırmalık hafif yiyecekler, artık elinizin altında sadece otomatın düğmesine basmanız yeterli.

Kullanılan markalı lezzetli sağlıklı ürünler, her zaman standart ve aynı gramajdadır. Çekirdek Kahveden mis gibi taze Espresso, Cappuccino, Latte ve Americano kaliteli otomat hizmeti Vendoline sayesinde sizlerle.

Otomatlarımız modern tasarımları, teknolojik ve pratik kullanımıyla girdiği her mekanda prestij sağlar.

Otomat makinelerinden sağlanan tüm ürünler hijyenik olarak hazırlanır. Böylece yoğun ofis ortamlarında karışıklığa son verilir.

Otomatın program sistemi ile içeceklerin ve yiyeceklerin kullanım istatistiklerini inceleyebilirsiniz, Tüketilen ürünler ile personelinizin kahve ve yiyecek alışkanlıklarını ve tüketimlerini değerlendirebilirsiniz.