YİYECEK VE İÇECEK OTOMATLARI

Yiyecek İçecek Otomatları

Yiyecek ve İçecek Otomatları


Hafif yiyecekler,soğuk içecekler,sağlıklı atıştırmalıklar, Yiyecek ve İçecek otomatlarında sizleri bekliyor.

Bizi arayın keşif yapalım, en doğru modeli, kapasitenize uygun şekilde, istediğiniz ürünlerle işletmenize kuralım. Siz hiç yorulmayın, sadece otomatın tuşuna basarak istediğinizi seçin. Vendoline ekibi, tüm otomat operasyonunu yürütüyor.

Bizi arayın keşif yapalım, en doğru modeli, istediğiniz ürünlerle işletmenize kuralım. Otomattan alışveriş etmeniz çok kolay; Kredi kartı ile temaslı temassız, bozuk para ve kağıt para ile nakit alışveriş, para üstü iadeli sistemler sayesinde tamamı kolay, pratik çözümlerle kullanımınıza sunuluyor.

Yiyecek ve İçecek Otomatı Hayatınıza Hız Kazandıracak!

7 gün 24 saat yiyecek ve içecek ihtiyacını anlık olarak karşılayan otomat makineleri, günlük hayatın her alanında karşımıza çıkan ürünlerdir. Kısa sürede dilediğiniz atıştırmalığa ve içeceğe sahip olabileceğiniz yiyecek içecek otomatları ofislerde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, özel kurumlarda ve benzeri pek çok alanda kullanılabilir.

Zamanla yarışırken, ortak kullanım alanlarında kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veren pratik otomat makineleri şüphesiz günümüzün en faydalı icatlarından biridir. Üstelik satın almadan sadece kiralayarak işletme sahibi olabileceğiniz Vendoline yiyecek ve içecek otomatları, artık alışveriş merkezleri ve okul gibi alanların zorunlu ihtiyaçlarından biri olarak görülmektedir.

Ortak kullanım alanlarında kullanıcı kitlesi yoğun olan otomat makinelerinin kullanım oranı gün geçtikçe artmaktadır. Yemek yemeye vakti olmayan, çalışırken kısa bir içecek molası vermek isteyen çalışanların özellikle tercih ettiği bu makineler zamandan büyük ölçüde tasarruf ettirmektedir.

Vendoline Yiyecek ve İçecek Otomatı Kiralayarak Tüm Avantajlara Sahip Olun!

Vendoline ekibi, yiyecek ve içecek otomatı içerisinde bulunan ürünlerin periyodik olarak takibini üstlenir ve ürünleri tazeleri ile değiştirme konusunda son derece titiz bir çalışma sürdürür. Otomatların bakımlarını aksatmadan yapan Vendoline kurulum hizmetinden de sorumludur. Sağlıklı atıştırmalıkları sorunsuz hizmet prensibiyle sunan şirket, tüm operasyon süreçlerini yönetme konusunda deneyimiyle iç rahatlatacaktır. 

Belirli bir ücret karşılığında istenilen atıştırmalığı ve içeceği kullanıcıya hazır hale getiren bu makineler sıra bekleme problemini ortadan kaldıracak ve ihtiyaçları hızlı olarak giderecektir. Stokların Vendoline tarafından kontrol edildiği makineler arızalanmalara karşı da periyodik olarak takip edilecek ve sorunsuz bir işletme olacaktır.

Vendoline tarafından sunulan otomat makineleri sadece nakit parayla değil, kredi kartı ile temaslı ya da temassız ödeme imkanlarına sahip olan ve çağın koşullarına ayak uyduran son teknolojiyle donatılmış ürünlerdir. Bu nedenle yiyecek ve içecek otomatı kiralama hizmeti için danışabileceğiniz Vendoline ekibi, sizin için en doğru modeli seçme konusunda yardımcı olacak, işletmenizin ihtiyaçlarına teknolojik cevaplar bulacaktır.