SICAK İÇECEK OTOMATLARI

Sıcak İçecek Otomatları

Sıcak İçecek Otomatları


Çekirdek Kahveden, taze çekilerek hazırlanan lezzetler işyerinizde Vendoline otomatları sayesinde hizmetiniz de demli çay olsun istiyorsanız, yerel lezzetlere hitap eden değişik modellerimiz mevcut. Bizi arayın keşif yapalım, en doğru modeli, kapasitenize uygun şekilde, çekirdek kahve veya hazır kahve ile sunalım.

Sıcak İçecek otomatından Otomatik Kağıt Bardak ile Lezzetli bir kahve almak artık çok kolay. Teknolojinin desteği ile Kredi kartı ile temaslı temassız, yemek kartları, bozuk para ile pratik çeşitli ödeme çözümleri sıcak içecekte otomatlarda elele.

Keyifle sıcak içeceğinizi yudumlayabileceğiniz alanlara ulaşmak artık sıcak içecek otomatları sayesinde çok daha kolay. Güvenilir teknolojiyle üretilen ve kullanım kolaylığı sağlayan bu pratik çay kahve otomat makineleri şık tasarımıyla da yaşam alanlarına uyum sağlayacak.

Sıcak içecek otomatlarını otellerde, hastanelerde, iş yerlerinde, toplantı odalarında ve insan kalabalığının yoğun olduğu pek çok farklı alanda görebilmeniz mümkün. Profesyonel kalite standartlarına sahip olan sıcak içecek otomatlarımız içerisinde, Luce Touch, Luce Zero, Caffe Europa, Doppio ve XS Grande çekirdek kahve makineleri sayılabilir. Çay ve kahveyi bir arada isteyenler için önerimiz Caffe Europa Instant çay/kahve otomat makinesidir. İşletmenizin tüketim alışkanlığına göre en uygun sıcak içecek otomatı modeline birlikte karar verebilir, deneyimli Vendoline ekibiyle beraber sizin için en doğru otomatı tahsis edeceğimizin garantisini verebiliriz.

Şık ve Profesyonel Sıcak İçecek Otomatları

Luce Touch Çekirdek Kahve Otomatı: 7/24 kesintisiz hizmete sahip olan ve yaşam alanlarına touch cephesi sayesinde şıklık kazandıran bu otomat makinesi, özel çekirdek kahve öğütücüsü sayesinde kahve lezzetine düşkün olanların tercihi oluyor. Üstelik az yer kaplaması da işletmeleri cezbediyor.

Luce Zero Çekirdek Kahve Otomatı: Anında taze kahveye sahip olmanız için tasarlanan ve eşsiz bir çekirdek kahve öğütücüsüne sahip olan bu otomat makinesi, ofislerde, hastanelerde, özel okullar ve üniversitelerde tercih ediliyor.

Caffe Europa Çekirdek Kahve Otomatı: Pratik ödeme koşullarına sahip olan Caffe Europa, taze kahve çeşitlerine anında sahip olabileceğiniz modellerden biri oluyor.

Doppio Çekirdek Kahve Otomatı: Tüm sıcak içecek ihtiyacına anında cevap veren Doppio, üst segment modeller arasında şüphesiz öne çıkıyor. Beyaz yakalıların tercihi olan bu otomat makinesi hem set üstü hem de alt dolabı ile bir bütün olarak kullanılabiliyor.

XS Grande Çekirdek Kahve Otomatı: Orta boy işletmelere profesyonel ve şık çözümler sunan XS Grande, kendi bardağınızla da çalışmaya kısa bir mola verebileceğiniz içecek hizmetine sahip.

Caffe Europa Instant Çay/Kahve Otomatı: Çelik demleme mekanizmasına sahip olan otomat makinesi, hem açık hem de koyu çay severlerin isteğine cevap veriyor. Hazır kahveleri de bir dokunuşla hazır hale getirebileceğiniz otomat makinesi fabrikalarda, okullarda, ofis ve hastanelerde kullanılıyor.

7/24 çalışma sağlanan alanlarda, personel ihtiyacı olmadan yalnızca bir tuş ile sıcak içecek alabilmeniz mümkün. Çay kahve otomatı – makineleri ile günün her anı taze içecekleriniz sizinle.

Siz de çalışmanıza lezzetli bir ara vermek istiyorsanız sıcak içecek otomatı kiralama hizmetimizi kullanabilir, Vendoline ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Çay kahve otomatlarının kurulumu, tüketildikçe yeniden doldurulması gibi tüm süreçler ile uzman Vendoline ekibi ilgilenmektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak otomatların ödeme sistemlerinde farklı seçenekler bulunur. Çay kahve otomatları için kredi kartı, kampüs kartları (üniversiteler için), yemek kartı, kağıt ve bozuk para gibi ödeme seçenekleri bulunur. Çalışma alanına en uygun sıcak içecek otomatını belirlemek için iletişim sayfası üzerinden Vendoline ile iletişime geçebilirsiniz.