Misyonumuz

Misyonumuz
 • Daha Koşacak Çok Yolumuz Var... Yola Devam

  Gelişmekte olan Türkiye pazarında, özellikle Otomat İşletmeciliğini, Sıcak ve Snack otomatları ile kesintisiz servis anlayışı ile yıllardır sürdürüyoruz...Tecrübemize, yeni tecrübeler katarak, öğrenmeye, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yolumuza devam ederken, ‘Müşteri Beklentisini ‘ doğru anlama ve bu beklentiyi içimizdeki farklılık ve yenilik duygusu ile birleştirerek, sinerji yaratmak bizim temel iş anlayışımız.

 • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmamız...

  Seçkin markalarla birlikte sunduğumuz Otomat Hizmetimiz,hijyen, lezzet,teknik servis, bakım ve lojistik konularının eksiksiz olarak birleşimidir.
 • Her Alanda Otomatlar... Her Alanda Vendoline...

  En kalabalık Ofislerden, Fabrikalara, Okullardan Üniversitelere, Üretim Tesislerinden Hastanelere, Alıveriş Merkezlerinden Ar-Ge ve Çağrı Merkezlerine her ortamda Sıcak İçecek ve Snack Otomatları ile çeşitli kahve, çay ihtiyacınızı, istediğiniz an soğuk içecek, sandviç, atıştırmalık hafif yiyecek ürünlerini, 7/24 saat otomatlarımız sayesinde size sunuyoruz.
 • Kurum Kültürünü Geleceğe Taşımak...

  Misyonumuz,sürekli iyi yönetim ilkeleri ve toplam kalite anlayışı çerçevesinde ‘Müşteri Mutluluğundan‘ asla ödün vermeden, ekip ruhunu güçlü tutarak, otomat sektöründe nitelikli, kalıcı, istikrarlı işler yaparak, başarımızı geleceğe taşımak.