Otomatlar

Yiyecek İçecek Otomatları

YİYECEK VE İÇECEK OTOMATLARI

Kredi kartı ile temaslı temassız ödeme imkanı veya bozuk para, kağıt para ile nakit, para üstü iadeli kolay çözümlerle kullanımınıza sunuluyor.
Sıcak İçecek Otomatları

SICAK İÇECEK OTOMATLARI

Çekirdek kahve mi isterseniz ? Demli çay mı ? Sütlü kahve mi ?

Otomat Makineleri Kullanım Alanı ve Özellikleri

Teknolojinin günlük hayatımıza entegre edildiği en avantajlı ürünlerden biri olan otomat makineleri, her gün bir yenisiyle karşılaştığımız ve kullanıcıya zaman kazandıran buluşlardan biridir. Hem yatırımcıya hem de kullanıcıya büyük bir avantaj sağlayan otomat makineleri, yiyecek ve içecek otomatları, sıcak içecek otomatları ve diğer otomatlar olarak farklı gruplara ayrılır.

Sıcak İçecek Otomatları ve Özellikleri

İş yerlerinde, hastanelerde, otellerde, eğlence mekanlarında, öğrenci yurtlarında ve daha pek çok farklı yerde kullanım alanına sahip olan sıcak içecek otomatları, günümüzde karşımıza en çok çıkan pratik otomat makinelerinden biridir. Paralı ya da parasız kullanım imkanına sahip olan bu otomatlar, sadece bir tuşla istediğiniz içeceği kullanıcı için hazır hale getirir.

Ticari amaç için kullanılan sıcak içecek otomatlarında para atma ünitesi bulunur ve çay kahve gibi sıcak içecekler bu para karşılığında çok kısa bir sürede kullanıcıya verilir. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda sıcak içecek ihtiyacını karşılayan otomat makineleri, Vendoline güvencesiyle sunulmaktadır. Otomatların temizlik ve dolumunu da üstlenen Vendoline yatırımcılara kazanç sağlar.

Yiyecek Otomatlarının Özellikleri

Gıda otomatı olarak da bilinen yiyecek otomatları, içerisinde aperatif yiyecekleri barındıran ve pek çok noktada yiyecek ihtiyacını karşılayan ürünlerdir. Üzerine para yerleştirildiğinde kolaylıkla kullanılan yiyecek otomat makine ürünleri, 7/24 çalışma prensibiyle oldukça avantajlıdır.

Anlık açlık hissiyatını anında gideren otomatlar yemeği beklemeyenlere ya da yemek ihtiyacını o an gideremeyecek kişilere büyük bir kolaylık sağlar. Bisküvi, çikolata, tatlı, kraker, sakız gibi sayılabilecek pek çok atıştırmalığın içerisinde bulunduğu yiyecek otomat ürünleri, yenilikçi yapısıyla dikkat çeker. Hızlı yaşam akışı içerisinde büyük kolaylık sağlayan otomat makineleri kullanıcıya aradığı çözümü sunan, teknolojik ve pratik ürünlerdir.