Otomat İşletmeciliği: Otomat Makinesi Hizmeti, Yiyecek ve İçecek Otomatları

Otomat Hizmeti

Hizmet Alın, Sadece Otomatın Tuşuna Basın

Vendoline ‘Otomat İşletmeciliği’ alanında A’dan Z’ye ihtiyacınız olan otomat makineleri ile ilgili tüm yatırım, teknik desteği size ücretsiz sağlıyor. Otomat satın almanıza hiç gerek yok.

En son model teknolojik, yiyecek içecek, atıştırmalık otomatlar veya sıcak içecek otomatlarımızla; ofis, fabrika, okul, üniversite, hastane, spor salonları, alışveriş merkezleri olmak üzere birçok alanda, çok çeşitli kapasitede ve özellikte ki otomatları ücretsiz olarak tahsisini, ücretsiz olarak kurulumunu, ücretsiz günlük teknik desteğini, Vendoline ekibi ile sağlıyor.

Tecrübe, Teknoloji ve Dinamizm bir araya geldiğinde, müşterilerimiz için en iyi otomat hizmetini garanti ediyoruz.

Personel sayınız, tüketim alışkanlıklarınız, lokasyondaki yoğunluğunuz, çalışma saatleriniz incelenerek hangi tip otomatın size daha uygun olduğuna beraber karar veriyoruz.

Otomat üzerinde uygulanacak, ödeme sistemini, sizin talebinize bağlı olarak birlikte belirliyoruz.

Otomatın kurulumundan ve yedek parça desteğinden her zaman Vendoline sorumlu.

Otomatın içinde bulunan, sıcak içeceklerden kahve, çay, kağıt bardak gibi veya soğuk içecekler, snack atıştırmalık, hafif yiyecekler, sandviçler, çikolatalar tüm ürünlerin teminini Vendoline, ekibi yapıyor.

Yiyecek İçecek otomatlarında, tüketilmek üzere çok çeşitli markalı ürünlerin, teminini sağlıyoruz. İstediğiniz ürünleri, ürün kataloğumuzdan seçebilirsiniz.

Diyet veya daha sağlıklı ürünleri talep etmeniz halinde, tercihinize göre otomatın konfigürasyonunu sizinle birlikte planlıyoruz. Size özel hazırlanan planograma göre, istediğiniz ürünler otomatınıza dolduruluyor.