Soğuk İçecek Otomatları: Soğuk İçecek Otomatı - Vendoline Otomat

Blog Yazıları

Farklı ödeme sistemleriyle çalışabilen ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan soğuk içecek otomatları, müşteri isteklerine anında cevap veren ürünlerdir.

Her mevsim ihtiyaç duyulan soğuk içeceğe ulaşmanın en pratik ve güvenilir yolu olan otomat cihazları, satın almadan da kiralama hizmetiyle sahip olabileceğiniz ürünlerdir.

Uzaktan takip sistemine sahip olan otomat cihazlarında ürünlerin miktarı, arıza bilgisi gibi pek çok detay anında yetkiliye bildirilebilir. Ürün tedariği ve bakım hizmetleri otomat servis sağlayıcısına ait olacağından oldukça avantajlı olan içecek otomatları, özellikle ofis alanlarının kurtarıcısıdır. Çalışanların içeceğe ihtiyaç duyduğu anlarda hızlı çözümü ile zamandan tasarruf ettiren cihazlar hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, özel okul ve üniversitelerde de yaygın olarak kullanılır.

Soğuk içecek otomatları için; 

Bir diğer avantaj da hijyenik olmasıdır. El değmeden hazır hale gelen içecekler 7/24 açık bir işletme olarak çalışacak ve kaliteli ürünleri müşteriye tek bir dokunuşla sunacaktır. Farklı soğuk içecek ürünleri için farklı bölmelere sahip olan soğuk içecek otomatı cihazları, personel ihtiyacını da azaltır.

Paslanmaz iç kısımdan ve teknolojiyle donatılan bir aksamdan oluşan otomat cihazları kredi kartı, kağıt ve bozuk para, yemek kartı gibi pek çok ödeme sistemiyle uyumlu olarak çalışacaktır. Çalışma alanınız için en uygun otomat cihazını seçme sürecinde yardımcı olan Vendoline, profesyonel otomat işletmeciliği yapmaktadır. Bu nedenle çalışanların ihtiyaç ve zevklerini göz önünde bulundurarak en doğru cihaz seçimini markayla beraber yapacak olan Vendoline, ürün takibi ve tedariğini de istek doğrultusunda yapabilir. Ayrıca cihazın tüm arıza ve bakım konuları da şirkete aittir.

Sadece tek bir dokunuşla sahip olabileceğiniz birbirinden kaliteli soğuk içecek ürünleri için tüm operasyon sürecini üstlenen Vendoline, pratik çözümler sunmaktadır. İçecek otomatları içerisinde sizin için en doğrusuna karar verdikten sonra para üstü iadeli otomat cihazlarına anında sahip olabilirsiniz.