Blog Yazıları

Yiyecek içecek otomatları son dönemde kolay kullanım imkanları ile ofis ve toplu kullanım alanlarında büyük avantajlar sağlıyor. Vendoline profesyonel otomat hizmetleri ile birçok farklı teknolojik ödeme sistemi kullanarak alanınız için otomat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle 7/24 çalışma sağlıyorsanız herhangi bir personel ihtiyacı duymadan kısa sürede atıştırmalık yiyecek ve içeceklere sahip olabilirsiniz.

Neden Vendoline?

Vendoline ekibini ayıran en büyük özellik iş yeri ihtiyacına göre, tüketicilerin birbirinden farklı ihtiyaçlarına ve seçimlerine odaklanan otomat servisi, sunduğu hizmeti o mekana göre şekillendirebilme becerisine sahip olması.

Zaman ve maliyet tasarrufu elde edin

Yiyecek içecek otomatları birçok ürünün servisini saniyeler içinde muhteşem bir teknoloji ile sizlere sunuyor. Mavi yaka ya da beyaz yaka fark etmeksizin herkes lezzetli atıştırmalıklar ile daha verimli zaman geçirebiliyor. Otomat makinesinin içerisine eklenecek ürünler, profesyonel ekibimiz ile tamamen size özel olarak belirleniyor. Ürünlerin yeniden dolumu ve teknik bakımı ile de Vendoline ekibi ilgileniyor. Böylece yeni bir otomat makinesi satın almak ve içerisinin yenilenmesi – bakımı gibi detaylar ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yoğun ofis alanlarında karışıklığı zemin hazırlamadan, kolay ödeme seçenekleri ile kaliteli kullanım elde ediyorsunuz. Hijyenik ve paketli ürünler otomat makinesine teknik ekip tarafından yerleştiriliyor ve düzenli tedariği sağlanıyor.

Tüm taze çekirdek kahveler, su ve atıştırmalık lezzetli ürünler bir düğme uzağınızda sizleri bekliyor. Çalışma arası verdiğinizde kendinizi saniyeler içinde sıcacık bir latte ile ödüllendirebilirsiniz.

Hastane, kampüs, ofis gibi alanlarda kaliteli çözümler için Vendoline ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.