Vendoline Otomat Hizmetinde Güçlü Çözüm Ortağınız, Kesintisiz Hizmet

Covid-19 Sık Sorulan Sorular

Covid-19 Sık Sorulan Sorular

Otomat Hizmeti ile ilgili olarak, mevcut durum Covid-19 salgınından dolayı, doğal olarak bize en sık yönlendirilen sorular ve cevapları aşağıda özetledik;

S. Otomatları doldurmaya devam etmeniz güvenli midir?
C. Evet, Covid-19 salgını kapsamında, en az temasla alışverişi sağlayan tek çözüm otomatlar. Ürünlerin el değmeden, kontrollü güvenli otomatlardan servisi, iş yeri için önemli bir kaynak sağlamakta, çalışanlarınız kontrolsüz dış alanlara çıkmadan veya iş yerinde çay ocağı, çaycı, çay kazanı, açıkta duran içecek malzemeleri gibi sakıncalardan uzak, bulaşma riski olmadan, insan ile servisin sakıncasından kurtularak, sıcak içecek ve yiyecek ihtiyaçlarını temin edebilmektedir. Çalışanlarımıza sosyal mesafeyi korumaları, geldiklerinde ve ayrılırken el yıkama ve otomat yüzeyini, temizleme talimatı verilmiştir. Çevreyi mümkün oldukça güvenli ve temiz tutmak üzere yanlarında dezenfektan ve temizleyiciler ve bunları attıkları torbaları taşımaktadırlar.
T.C Sağlık Bakanlığına göre insandan insana bulaşma 1.5 metreden yakında, çok büyük bir oranda nefes yolu ile mümkündür. Otomat servisi kapsamında, maske ve eldiven kullanımı da dahil olarak tüm güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Müşteri ile ilişkiyi en aza indirmek üzere, değişik saatlerde çalışmaya ve artmakta olan ihtiyaca cevap vermeye hazırız.
 
S. Okulumuzda, Üniversitemizde, Hastanemizde, İşyerimizde, Fabrikamızda servisinize güvenebilir miyiz?
C. Sıkılaştırılmış önlemler kapsamında da öngörülen önlemleri alarak ve devlet ve belediye dairelerinden gerekecek izinleri sağlayarak servislerimizi devam ettirmekteyiz. Otomat hizmetimize güvenebilirsiniz.
 
S. Makinalarımız dolduracak servis elemanınız azalırsa ne olur?
C. Salgının devamı sırasında, servis kapasitemizin idari kurallar veya hastalık nedeniyle etkilenebileceğinin farkındayız. Hizmetin devamı için rotasyon, ziyaret ve zamanlama değişiklikleri düzenleyerek servis devamlılığını sağlayabileceğimize inanıyoruz.
 
S. Hangi kişisel korunma donanımlarını kullanıyorsunuz?
C. Çalışanlarımız otomat kurma, onarma veya doldurma esnasında her otomat makinesinde işe başlarken, tek kullanımlık eldivenler ve kullanılanları atmak üzere torba, el temizleyici dezenfektan ve de tek kullanımlık koruyucu maske ile donatılmıştır.
 
S. Otomat makinelerinin kullanımından virüs kapılabilir mi?
C. Çalışanlarımız servisi tamamlandığında, makineleri dezenfektanla spreylemekte veya silmektedir. İş yerlerinde çay ocağı ve çay kahve dağıtımı esnasında eski alışkanlıkların da katkısı ile daha fazla fiziksel ve nefesle yakınlık gereğinin ve asansör, merdiven, kapı kulpları vb kullanımı nedeniyle temas ile yayılma artışının otomatlarla önlendiği anlaşılmaktadır. Günümüze kadar, müşterilerimizle iletişimde sürekliliğimiz ele alındığında, geniş kapsamda kullanılan otomatlarda, enfeksiyon kapma gibi bir haber almadık. Otomat makinaları, muhakkak ki bu günlerde tüm iş yerlerinde, kişisel servisten daha güvenli ve ekonomiktir.
 
S. Tedarik zinciriniz salgın nedeniyle etkileniyor mu?
C. Şu ana kadar kullandığımız malzemelerin normal hızla sağlanmasında bir aksama yaşanmamış olup güvendiğimiz üreticiler ve depolarda yeterince stok tutulduğundan haberdar ediliyoruz.
 
Dünya Sağlık Örgütü - COVID-19 Uyarıları: Satıhların tipine göre, bu virüs birkaç saat veya günde, düştüğü satıhta gittikçe güç kaybederek kalabilmekte olsa da, malzemelerin tekrarlanan taşıma ve yolculuk ve bu esnalarda değişik ısı ve diğer şartlara maruziyeti göz önüne alındığında bulaşıcılığını devam ettiremediğini Dünya Sağlık Örgütü belirtmiştir.
 
Bu konuda gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.
 
Lütfen yasaklara ve korunma usullerine devam etmenizi önerir, sağlıklı günler dileriz.